BMW chip tuning
BMW Z4 Chip Tuning Değerleri
BMW Z4 için 3 farklı kasa ve 26 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç E89 2009 - 2019 kasada 1.8i 156 HP motorda: 156 HP'den 260 HP'ye (+104 HP), tork 240 Nm'den 420 Nm'ye çıkıyor.
BMW Z4 E85 2003 - 2008
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0i 150 HP | 150 HP | 165 HP | +15 HP %10 | 190 → 210 Nm | +20 Nm |
| 2.2i 170 HP | 170 HP | 185 HP | +15 HP %9 | 210 → 230 Nm | +20 Nm |
| 2.3i 204 HP | 204 HP | 220 HP | +16 HP %8 | 250 → 270 Nm | +20 Nm |
| 2.5i 177 HP | 177 HP | 195 HP | +18 HP %10 | 230 → 255 Nm | +25 Nm |
| 2.5i 192 HP | 192 HP | 210 HP | +18 HP %9 | 245 → 265 Nm | +20 Nm |
| 2.5i 211 HP | 211 HP | 235 HP | +24 HP %11 | 250 → 270 Nm | +20 Nm |
| 2.5si 218 HP | 218 HP | 235 HP | +17 HP %8 | 250 → 270 Nm | +20 Nm |
| 3.0i 231 HP | 231 HP | 250 HP | +19 HP %8 | 300 → 320 Nm | +20 Nm |
| 3.0i 258 HP | 258 HP | 280 HP | +22 HP %9 | 300 → 320 Nm | +20 Nm |
| 3.0si 265 HP | 265 HP | 280 HP | +15 HP %6 | 315 → 360 Nm | +45 Nm |
| 3.5i N54 306 HP | 306 HP | 370 HP | +64 HP %21 | 400 → 500 Nm | +100 Nm |
| 3.5i N55 Twinscroll | 306 HP | 350 HP | +44 HP %14 | 400 → 520 Nm | +120 Nm |
| 3.5is N54 340 HP | 340 HP | 370 HP | +30 HP %9 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| M 3.2 343 HP | 343 HP | 365 HP | +22 HP %6 | 365 → 385 Nm | +20 Nm |
BMW Z4 E89 2009 - 2019
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.8i 156 HP | 156 HP | 260 HP | +104 HP %67 | 240 → 420 Nm | +180 Nm |
| 2.0i 184 HP | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 2.3i 204 HP | 204 HP | 220 HP | +16 HP %8 | 250 → 275 Nm | +25 Nm |
| 2.8i 245 HP | 245 HP | 290 HP | +45 HP %18 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 3.0i 258 HP | 258 HP | 280 HP | +22 HP %9 | 300 → 320 Nm | +20 Nm |
| 3.5i N54 306 HP | 306 HP | 370 HP | +64 HP %21 | 400 → 500 Nm | +100 Nm |
| 3.5i N55 Twinscroll 306 HP | 306 HP | 360 HP | +54 HP %18 | 400 → 520 Nm | +120 Nm |
| 3.5is N54 340 HP | 340 HP | 370 HP | +30 HP %9 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
BMW Z4 G29 2019 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 20i 197hp | 197 HP | 260 HP | +63 HP %32 | 320 → 420 Nm | +100 Nm |
| 30i 258hp | 258 HP | 310 HP | +52 HP %20 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
| M40i 340hp | 340 HP | 400 HP | +60 HP %18 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| M40i 360hp | 360 HP | 400 HP | +40 HP %11 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.