BMW chip tuning
BMW 4 Serisi GC Chip Tuning Değerleri
BMW 4 Serisi GC için 3 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç G2x 2021 -> kasada M440i 374hp motorda: 374 HP'den 460 HP'ye (+86 HP), tork 500 Nm'den 620 Nm'ye çıkıyor.
BMW 4 Serisi GC F36 2014 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 418i 136hp | 136 HP | 170 HP | +34 HP %25 | 220 → 280 Nm | +60 Nm |
| 420i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 370 Nm | +100 Nm |
| 428i 245hp | 245 HP | 290 HP | +45 HP %18 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 430D 258hp | 258 HP | 310 HP | +52 HP %20 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 435D 313hp | 313 HP | 360 HP | +47 HP %15 | 630 → 700 Nm | +70 Nm |
| 435i 306hp | 306 HP | 365 HP | +59 HP %19 | 400 → 520 Nm | +120 Nm |
| 430i 252hp | 252 HP | 290 HP | +38 HP %15 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
BMW 4 Serisi GC F36 2016 - 2020
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 418i 136hp | 136 HP | 170 HP | +34 HP %25 | 220 → 280 Nm | +60 Nm |
| 420i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 430i 230hp | 230 HP | 310 HP | +80 HP %35 | 350 → 470 Nm | +120 Nm |
| 430i 252hp | 252 HP | 310 HP | +58 HP %23 | 350 → 470 Nm | +120 Nm |
| 440i 326hp | 326 HP | 400 HP | +74 HP %23 | 450 → 580 Nm | +130 Nm |
| 440i (PP) 360hp | 360 HP | 400 HP | +40 HP %11 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| 420d 190hp | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| 425d 224hp | 224 HP | 270 HP | +46 HP %21 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 430d 258hp | 258 HP | 310 HP | +52 HP %20 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 435d 313hp | 313 HP | 360 HP | +47 HP %15 | 630 → 700 Nm | +70 Nm |
BMW 4 Serisi GC G2x 2021 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 420i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| M440i 374hp | 374 HP | 460 HP | +86 HP %23 | 500 → 620 Nm | +120 Nm |
| 420D 190hp | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 480 Nm | +80 Nm |
| 430D 286hp | 286 HP | 330 HP | +44 HP %15 | 650 → 720 Nm | +70 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.