BMW chip tuning
BMW 2 Serisi Chip Tuning Değerleri
BMW 2 Serisi için 3 farklı kasa ve 28 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç G4x 2021 -> kasada M2 460hp motorda: 460 HP'den 640 HP'ye (+180 HP), tork 550 Nm'den 800 Nm'ye çıkıyor.
BMW 2 Serisi F2x 2013 - 2017
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 218D 136 HP | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 218D 143 HP | 143 HP | 190 HP | +47 HP %33 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 218i 136 HP | 136 HP | 165 HP | +29 HP %21 | 220 → 300 Nm | +80 Nm |
| 220D 163 HP | 163 HP | 220 HP | +57 HP %35 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 220D 184 HP | 184 HP | 230 HP | +46 HP %25 | 380 → 460 Nm | +80 Nm |
| 220D 190 HP | 190 HP | 230 HP | +40 HP %21 | 400 → 460 Nm | +60 Nm |
| 220D 200 HP | 200 HP | 230 HP | +30 HP %15 | 420 → 460 Nm | +40 Nm |
| 220i 184 HP | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 225D 218 HP | 218 HP | 270 HP | +52 HP %24 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 225D 224 HP | 224 HP | 270 HP | +46 HP %21 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 228i 245 HP | 245 HP | 290 HP | +45 HP %18 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| M235i 326 HP | 326 HP | 365 HP | +39 HP %12 | 450 → 520 Nm | +70 Nm |
BMW 2 Serisi F2x LCI 2017 - 2021
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| M2 Competition 410hp | 410 HP | 500 HP | +90 HP %22 | 550 → 680 Nm | +130 Nm |
| M2 CS 455hp | 455 HP | 500 HP | +45 HP %10 | 550 → 680 Nm | +130 Nm |
| 218d 150hp | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 220d 190hp | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| M240i (PP) 360hp | 360 HP | 400 HP | +40 HP %11 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| 225d 224hp | 224 HP | 270 HP | +46 HP %21 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 218i 136hp | 136 HP | 170 HP | +34 HP %25 | 220 → 280 Nm | +60 Nm |
| 220i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 230i 252hp | 252 HP | 310 HP | +58 HP %23 | 350 → 470 Nm | +120 Nm |
| M240i 340hp | 340 HP | 400 HP | +60 HP %18 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
BMW 2 Serisi G4x 2021 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| M240i 374hp | 374 HP | 420 HP | +46 HP %12 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| 220d 190hp | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| M240i xDrive 374hp | 374 HP | 420 HP | +46 HP %12 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| M2 460hp | 460 HP | 640 HP | +180 HP %39 | 550 → 800 Nm | +250 Nm |
| 220i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 300 → 420 Nm | +120 Nm |
| 218i 156hp | 156 HP | 260 HP | +104 HP %67 | 250 → 420 Nm | +170 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.