BMW chip tuning
BMW 3 Serisi GT Chip Tuning Değerleri
BMW 3 Serisi GT için 2 farklı kasa ve 22 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç F34 LCI 2016 - 2020 kasada 330i 230hp motorda: 230 HP'den 310 HP'ye (+80 HP), tork 350 Nm'den 470 Nm'ye çıkıyor.
BMW 3 Serisi GT F34 2012 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 318d 143hp | 143 HP | 190 HP | +47 HP %33 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 318d 136hp | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 335i 306hp | 306 HP | 365 HP | +59 HP %19 | 400 → 520 Nm | +120 Nm |
| 328i SULEV 245hp | 245 HP | 280 HP | +35 HP %14 | 350 → 430 Nm | +80 Nm |
| 320i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 328i 245hp | 245 HP | 265 HP | +20 HP %8 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 335d 313hp | 313 HP | 360 HP | +47 HP %15 | 630 → 700 Nm | +70 Nm |
| 330d PP 286hp | 286 HP | 310 HP | +24 HP %8 | 600 → 650 Nm | +50 Nm |
| 330d 258hp | 258 HP | 310 HP | +52 HP %20 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 325d 218hp | 218 HP | 270 HP | +52 HP %24 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 320d 184hp | 184 HP | 220 HP | +36 HP %20 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 320d 163hp | 163 HP | 220 HP | +57 HP %35 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
BMW 3 Serisi GT F34 LCI 2016 - 2020
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 340i (PP) 360hp | 360 HP | 400 HP | +40 HP %11 | 500 → 580 Nm | +80 Nm |
| 318d 150hp | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 320d 163hp | 163 HP | 220 HP | +57 HP %35 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 320d 190hp | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| 330d 258hp | 258 HP | 310 HP | +52 HP %20 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 335d 313hp | 313 HP | 360 HP | +47 HP %15 | 630 → 700 Nm | +70 Nm |
| 320i 184hp | 184 HP | 260 HP | +76 HP %41 | 270 → 420 Nm | +150 Nm |
| 330i 230hp | 230 HP | 310 HP | +80 HP %35 | 350 → 470 Nm | +120 Nm |
| 330i 252hp | 252 HP | 310 HP | +58 HP %23 | 350 → 470 Nm | +120 Nm |
| 340i 326hp | 326 HP | 400 HP | +74 HP %23 | 450 → 580 Nm | +130 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.