0543 404 34 18 Pazartesi–Cumartesi 09:00–19:00, Pazar randevulu info@furperformance.com
BMW chip tuning

BMW 4 Serisi Chip Tuning Değerleri

BMW 4 Serisi için 3 farklı kasa ve 28 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç F32/F33 2013 - 2016 kasada 420i 184hp motorda: 184 HP'den 260 HP'ye (+76 HP), tork 300 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.

BMW 4 Serisi F32/F33 2013 - 2016

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
425D 218hp218 HP270 HP+52 HP %24450 → 500 Nm+50 Nm
420i 184hp184 HP260 HP+76 HP %41300 → 400 Nm+100 Nm
420D 190hp190 HP220 HP+30 HP %16400 → 440 Nm+40 Nm
420D 184hp184 HP220 HP+36 HP %20380 → 440 Nm+60 Nm
420D 163hp163 HP220 HP+57 HP %35380 → 440 Nm+60 Nm
418D 150 HP143 HP190 HP+47 HP %33320 → 400 Nm+80 Nm
428i 245hp245 HP290 HP+45 HP %18350 → 450 Nm+100 Nm
430D 258hp258 HP310 HP+52 HP %20560 → 650 Nm+90 Nm
435i 306hp306 HP365 HP+59 HP %19400 → 500 Nm+100 Nm
435xD 313hp313 HP360 HP+47 HP %15630 → 700 Nm+70 Nm
440i 326hp326 HP380 HP+54 HP %17450 → 560 Nm+110 Nm
M4 - 431hp431 HP500 HP+69 HP %16550 → 650 Nm+100 Nm
M4 Competition 450hp450 HP500 HP+50 HP %11550 → 680 Nm+130 Nm
418D 143 HP143 HP190 HP+47 HP %33320 → 400 Nm+80 Nm

BMW 4 Serisi F32/F33 2016 - 2019

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
440i 326hp326 HP380 HP+54 HP %17450 → 560 Nm+110 Nm
418D 150hp150 HP190 HP+40 HP %27320 → 400 Nm+80 Nm
420D 163hp163 HP220 HP+57 HP %35380 → 440 Nm+60 Nm
420D 184hp184 HP220 HP+36 HP %20380 → 440 Nm+60 Nm
420D 190hp190 HP220 HP+30 HP %16400 → 440 Nm+40 Nm
420i 184hp184 HP260 HP+76 HP %41300 → 400 Nm+100 Nm
425D 224hp224 HP270 HP+46 HP %21450 → 500 Nm+50 Nm
430i 252hp252 HP310 HP+58 HP %23350 → 470 Nm+120 Nm

BMW 4 Serisi G22 2020 ->

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
418d 150hp150 HP190 HP+40 HP %27350 → 400 Nm+50 Nm
420d 190hp190 HP220 HP+30 HP %16400 → 480 Nm+80 Nm
420i 184hp184 HP250 HP+66 HP %36300 → 440 Nm+140 Nm
430d 265hp265 HP310 HP+45 HP %17580 → 720 Nm+140 Nm
430i 258hp258 HP290 HP+32 HP %12400 → 450 Nm+50 Nm
M440i 374hp374 HP420 HP+46 HP %12500 → 580 Nm+80 Nm
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.