Renault chip tuning
Renault Modus Chip Tuning Değerleri
Renault Modus için 1 farklı kasa ve 9 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 1.2 TCE 100 HP motorda: 100 HP'den 125 HP'ye (+25 HP), tork 145 Nm'den 200 Nm'ye çıkıyor.
Renault Modus Tüm yıllar
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TCE 100 HP | 100 HP | 125 HP | +25 HP %25 | 145 → 200 Nm | +55 Nm |
| 1.2i 75 HP | 75 HP | 85 HP | +10 HP %13 | 105 → 120 Nm | +15 Nm |
| 1.4i 98 HP | 98 HP | 105 HP | +7 HP %7 | 127 → 140 Nm | +13 Nm |
| 1.5 DCI 86 HP | 86 HP | 106 HP | +20 HP %23 | 200 → 240 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 64 HP | 64 HP | 85 HP | +21 HP %33 | 160 → 200 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 67 HP | 67 HP | 85 HP | +18 HP %27 | 160 → 200 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 80 HP | 80 HP | 105 HP | +25 HP %31 | 185 → 232 Nm | +47 Nm |
| 1.5 DCI 106 HP | 106 HP | 125 HP | +19 HP %18 | 240 → 290 Nm | +50 Nm |
| 1.6i 16v 112 HP | 112 HP | 125 HP | +13 HP %12 | 151 → 167 Nm | +16 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.