Renault chip tuning
Renault Laguna Chip Tuning Değerleri
Renault Laguna için 2 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2007 -> kasada 2.0 DCI 130 HP motorda: 130 HP'den 180 HP'ye (+50 HP), tork 320 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.
Renault Laguna 2001 - 2007
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6i 16v 110 HP | 110 HP | 120 HP | +10 HP %9 | 148 → 165 Nm | +17 Nm |
| 1.9 DCI 100 HP | 100 HP | 130 HP | +30 HP %30 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.9 DCI 115 HP | 115 HP | 155 HP | +40 HP %35 | 270 → 345 Nm | +75 Nm |
| 1.9 DCI 120 HP | 120 HP | 155 HP | +35 HP %29 | 270 → 345 Nm | +75 Nm |
| 1.9 DCI 130 HP | 130 HP | 160 HP | +30 HP %23 | 300 → 360 Nm | +60 Nm |
| 1.9 DCI 95 HP | 95 HP | 130 HP | +35 HP %37 | 230 → 290 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI 175 HP | 175 HP | 210 HP | +35 HP %20 | 360 → 420 Nm | +60 Nm |
| 2.0 Turbo 163 HP | 163 HP | 200 HP | +37 HP %23 | 270 → 320 Nm | +50 Nm |
| 2.0i 16v 135 HP | 135 HP | 145 HP | +10 HP %7 | 191 → 206 Nm | +15 Nm |
| 2.2 DCI 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 320 → 370 Nm | +50 Nm |
Renault Laguna 2007 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 TCE 130 HP | 130 HP | 160 HP | +30 HP %23 | 190 → 240 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 110 HP | 110 HP | 135 HP | +25 HP %23 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI 130 HP | 130 HP | 180 HP | +50 HP %38 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 DCI 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI 175 HP | 175 HP | 210 HP | +35 HP %20 | 360 → 420 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI GT 180 HP | 180 HP | 210 HP | +30 HP %17 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| 2.0 Turbo 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 270 → 320 Nm | +50 Nm |
| 2.0 Turbo GT 205 HP | 205 HP | 235 HP | +30 HP %15 | 300 → 375 Nm | +75 Nm |
| 2.0i 16v 140 HP | 140 HP | 150 HP | +10 HP %7 | 191 → 206 Nm | +15 Nm |
| 3.0 DCI 235 HP | 235 HP | 280 HP | +45 HP %19 | 450 → 520 Nm | +70 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.