Renault chip tuning
Renault Kangoo Chip Tuning Değerleri
Renault Kangoo için 2 farklı kasa ve 14 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2013 -> kasada 1.5 DCI 75 HP motorda: 75 HP'den 115 HP'ye (+40 HP), tork 200 Nm'den 260 Nm'ye çıkıyor.
Renault Kangoo 2001 - 2013
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 DCI 105 HP | 105 HP | 130 HP | +25 HP %24 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.5 DCI 61 HP | 61 HP | 81 HP | +20 HP %33 | 130 → 170 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 65 HP | 65 HP | 85 HP | +20 HP %31 | 160 → 200 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 70 HP | 70 HP | 90 HP | +20 HP %29 | 185 → 225 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 82 HP | 82 HP | 102 HP | +20 HP %24 | 185 → 225 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 85 HP | 85 HP | 105 HP | +20 HP %24 | 200 → 240 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 90 HP | 90 HP | 110 HP | +20 HP %22 | 200 → 240 Nm | +40 Nm |
| 1.6i 16v 110 HP | 110 HP | 120 HP | +10 HP %9 | 148 → 165 Nm | +17 Nm |
| 1.9 DCI 80 HP | 80 HP | 115 HP | +35 HP %44 | 180 → 230 Nm | +50 Nm |
| 1.9 DTI 80 HP | 80 HP | 100 HP | +20 HP %25 | 160 → 210 Nm | +50 Nm |
Renault Kangoo 2013 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TCE 115 HP | 115 HP | 140 HP | +25 HP %22 | 190 → 240 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 110 HP | 110 HP | 130 HP | +20 HP %18 | 260 → 300 Nm | +40 Nm |
| 1.5 DCI 75 HP | 75 HP | 115 HP | +40 HP %53 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.5 DCI 90 HP | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 220 → 260 Nm | +40 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.