Renault chip tuning
Renault Espace Chip Tuning Değerleri
Renault Espace için 2 farklı kasa ve 12 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç > 2014 kasada 2.0 DCI 130 HP motorda: 130 HP'den 180 HP'ye (+50 HP), tork 320 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.
Renault Espace > 2014
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.9 DCI 115 HP | 115 HP | 155 HP | +40 HP %35 | 270 → 340 Nm | +70 Nm |
| 1.9 DCI 120 HP | 120 HP | 155 HP | +35 HP %29 | 270 → 340 Nm | +70 Nm |
| 1.9 DTI 98 HP | 98 HP | 117 HP | +19 HP %19 | 200 → 245 Nm | +45 Nm |
| 2.0 DCI 130 HP | 130 HP | 180 HP | +50 HP %38 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 DCI 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.0 DCI 175 HP | 175 HP | 210 HP | +35 HP %20 | 360 → 430 Nm | +70 Nm |
| 2.0 Turbo 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 250 → 305 Nm | +55 Nm |
| 2.2 DCI 16v 140 HP | 140 HP | 180 HP | +40 HP %29 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 3.0 DCI 180 HP | 180 HP | 208 HP | +28 HP %16 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
Renault Espace 2015 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 DCI 130 HP | 130 HP | 160 HP | +30 HP %23 | 320 → 380 Nm | +60 Nm |
| 1.6 DCI Bi-Turbo 160 HP | 160 HP | 180 HP | +20 HP %13 | 380 → 420 Nm | +40 Nm |
| 1.6 TCE 200 HP | 200 HP | 220 HP | +20 HP %10 | 260 → 300 Nm | +40 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.