Volvo chip tuning
Volvo XC60 Chip Tuning Değerleri
Volvo XC60 için 2 farklı kasa ve 22 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2008 - 2013 kasada 2.0 T 203 HP motorda: 203 HP'den 270 HP'ye (+67 HP), tork 300 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.
Volvo XC60 2008 - 2013
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 D3 136 HP | 136 HP | 185 HP | +49 HP %36 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
| 2.0 D3 163 HP | 163 HP | 185 HP | +22 HP %13 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 2.0 D4 163 HP | 163 HP | 185 HP | +22 HP %13 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 2.0 T5 240 HP | 240 HP | 270 HP | +30 HP %13 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 T5 245 HP | 245 HP | 270 HP | +25 HP %10 | 320 → 420 Nm | +100 Nm |
| 2.0 T 203 HP | 203 HP | 270 HP | +67 HP %33 | 300 → 400 Nm | +100 Nm |
| 2.4 D5 185 HP | 185 HP | 205 HP | +20 HP %11 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 2.4 D5 205 HP | 205 HP | 225 HP | +20 HP %10 | 420 → 460 Nm | +40 Nm |
| 2.4 D5 215 HP | 215 HP | 230 HP | +15 HP %7 | 440 → 470 Nm | +30 Nm |
| 2.4D 163 HP | 163 HP | 205 HP | +42 HP %26 | 340 → 450 Nm | +110 Nm |
| 2.4 D 175 HP | 175 HP | 200 HP | +25 HP %14 | 420 → 460 Nm | +40 Nm |
| T6 285 HP | 285 HP | 305 HP | +20 HP %7 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
| T6 304 HP | 304 HP | 330 HP | +26 HP %9 | 440 → 490 Nm | +50 Nm |
Volvo XC60 2013 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 D3 136 HP | 136 HP | 185 HP | +49 HP %36 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
| 2.0 D3 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
| 2.0 D4 163 HP | 163 HP | 185 HP | +22 HP %13 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 2.0 D4 181 HP | 181 HP | 210 HP | +29 HP %16 | 420 → 500 Nm | +80 Nm |
| 2.0 T5 240 HP | 240 HP | 270 HP | +30 HP %13 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 T5 245 HP | 245 HP | 270 HP | +25 HP %10 | 320 → 420 Nm | +100 Nm |
| 2.4 D4 181 HP 5cylinder | 181 HP | 230 HP | +49 HP %27 | 420 → 470 Nm | +50 Nm |
| 2.4 D5 215 HP | 215 HP | 230 HP | +15 HP %7 | 420 → 470 Nm | +50 Nm |
| T6 306 HP | 306 HP | 345 HP | +39 HP %13 | 400 → 490 Nm | +90 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.