0543 404 34 18 Pazartesi–Cumartesi 09:00–19:00, Pazar randevulu info@furperformance.com
Volkswagen chip tuning

Volkswagen Touran Chip Tuning Değerleri

Volkswagen Touran için 3 farklı kasa ve 26 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2003 - 2010 kasada 1.4 TSI 140 HP (CAVC) motorda: 140 HP'den 200 HP'ye (+60 HP), tork 220 Nm'den 300 Nm'ye çıkıyor.

Volkswagen Touran 2003 - 2010

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
1.4 TSI 140 HP (CAVC)140 HP200 HP+60 HP %43220 → 300 Nm+80 Nm
1.4 TSI 170 HP (CAVB)170 HP200 HP+30 HP %18240 → 300 Nm+60 Nm
1.6 FSI 115 HP115 HP125 HP+10 HP %9155 → 170 Nm+15 Nm
1.6i 8v 102 HP102 HP112 HP+10 HP %10148 → 165 Nm+17 Nm
1.9 TDI 100 HP100 HP135 HP+35 HP %35240 → 300 Nm+60 Nm
1.9 TDI 105 HP105 HP135 HP+30 HP %29250 → 320 Nm+70 Nm
1.9 TDI 90 HP90 HP120 HP+30 HP %33210 → 280 Nm+70 Nm
2.0 FSI 150 HP150 HP160 HP+10 HP %7200 → 215 Nm+15 Nm
2.0 TDI 136 HP136 HP170 HP+34 HP %25320 → 390 Nm+70 Nm
2.0 TDI 140 HP140 HP170 HP+30 HP %21320 → 390 Nm+70 Nm
2.0 TDI 170 HP170 HP200 HP+30 HP %18350 → 410 Nm+60 Nm

Volkswagen Touran 2010 - 2015

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
1.2 TSI 105 HP105 HP130 HP+25 HP %24175 → 215 Nm+40 Nm
1.4 TSI 140 HP (CAVC)140 HP180 HP+40 HP %29220 → 300 Nm+80 Nm
1.4 TSI 140 HP (CTHC)140 HP180 HP+40 HP %29220 → 300 Nm+80 Nm
1.4 TSI 170 HP (CTHB)170 HP200 HP+30 HP %18240 → 300 Nm+60 Nm
1.6 TDI CR 105 HP105 HP135 HP+30 HP %29240 → 310 Nm+70 Nm
2.0 TDI CR 136 HP136 HP180 HP+44 HP %32320 → 400 Nm+80 Nm
2.0 TDI CR 140 HP140 HP180 HP+40 HP %29320 → 400 Nm+80 Nm
2.0 TDI CR 170 HP170 HP200 HP+30 HP %18350 → 410 Nm+60 Nm
2.0 TDI CR 177 HP177 HP215 HP+38 HP %21380 → 430 Nm+50 Nm

Volkswagen Touran 2016 ->

MotorOrijinalStage 1KazançTorkTork kazancı
1.2 TSI 110 HP110 HP130 HP+20 HP %18175 → 215 Nm+40 Nm
1.4 TSI 150 HP150 HP170 HP+20 HP %13250 → 300 Nm+50 Nm
1.6 TDI 110 HP110 HP140 HP+30 HP %27250 → 310 Nm+60 Nm
1.8 TSI 180 HP180 HP220 HP+40 HP %22250 → 380 Nm+130 Nm
2.0 TDI 150 HP150 HP185 HP+35 HP %23340 → 410 Nm+70 Nm
2.0 TDI 190 HP190 HP215 HP+25 HP %13400 → 450 Nm+50 Nm
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.