Volkswagen chip tuning
Volkswagen New Beetle Chip Tuning Değerleri
Volkswagen New Beetle için 3 farklı kasa ve 20 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2016 -> kasada 2.0 TSI 220 HP motorda: 220 HP'den 300 HP'ye (+80 HP), tork 350 Nm'den 450 Nm'ye çıkıyor.
Volkswagen New Beetle 1998 - 2011
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4i 16v 174 HP | 75 HP | 85 HP | +10 HP %13 | 125 → 140 Nm | +15 Nm |
| 1.6i 8v 102 HP | 102 HP | 112 HP | +10 HP %10 | 148 → 165 Nm | +17 Nm |
| 1.8 T 20v 150 HP | 150 HP | 192 HP | +42 HP %28 | 210 → 310 Nm | +100 Nm |
| 1.9 TDI 100 HP | 100 HP | 130 HP | +30 HP %30 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.9 TDI 105 HP | 105 HP | 135 HP | +30 HP %29 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 1.9 TDI 90 HP | 90 HP | 120 HP | +30 HP %33 | 210 → 260 Nm | +50 Nm |
| 2.0i 8v 115 HP | 115 HP | 125 HP | +10 HP %9 | 170 → 185 Nm | +15 Nm |
| 2.3 V5 170 HP | 170 HP | 185 HP | +15 HP %9 | 220 → 240 Nm | +20 Nm |
| 3.2i V6 224 HP | 224 HP | 240 HP | +16 HP %7 | 320 → 340 Nm | +20 Nm |
Volkswagen New Beetle 2011 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI 105 HP | 105 HP | 130 HP | +25 HP %24 | 175 → 215 Nm | +40 Nm |
| 1.2 TSI 85 HP | 85 HP | 130 HP | +45 HP %53 | 160 → 215 Nm | +55 Nm |
| 1.4 TSI 160 HP | 160 HP | 200 HP | +40 HP %25 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.6 TDI 105 HP | 105 HP | 140 HP | +35 HP %33 | 250 → 310 Nm | +60 Nm |
| 1.8 TSI 160 HP | 160 HP | 210 HP | +50 HP %31 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 HP | 140 HP | 180 HP | +40 HP %29 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 250 HP | +50 HP %25 | 380 → 380 Nm | +0 Nm |
Volkswagen New Beetle 2016 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI 105 HP | 105 HP | 130 HP | +25 HP %24 | 175 → 215 Nm | +40 Nm |
| 1.4 TSI 150 HP | 150 HP | 170 HP | +20 HP %13 | 350 Nm | — |
| 2.0 TDI 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TSI 220 HP | 220 HP | 300 HP | +80 HP %36 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.