Volkswagen chip tuning
Volkswagen Jetta Chip Tuning Değerleri
Volkswagen Jetta için 2 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2005 - 2011 kasada 1.4 TSI 140 HP motorda: 140 HP'den 200 HP'ye (+60 HP), tork 220 Nm'den 300 Nm'ye çıkıyor.
Volkswagen Jetta 2005 - 2011
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 122 HP | 122 HP | 145 HP | +23 HP %19 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.4 TSI 140 HP | 140 HP | 200 HP | +60 HP %43 | 220 → 300 Nm | +80 Nm |
| 1.4 TSI 160 HP | 160 HP | 200 HP | +40 HP %25 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.4 TSI GT 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.6 16V FSI 115 HP | 115 HP | 127 HP | +12 HP %10 | 155 → 170 Nm | +15 Nm |
| 1.6 TDI 105 HP | 105 HP | 140 HP | +35 HP %33 | 250 → 310 Nm | +60 Nm |
| 1.6 TDI 90 HP | 90 HP | 140 HP | +50 HP %56 | 250 → 310 Nm | +60 Nm |
| 1.6i 102 HP | 102 HP | 112 HP | +10 HP %10 | 148 → 165 Nm | +17 Nm |
| 1.9 TDI 105 HP | 105 HP | 135 HP | +30 HP %29 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 2.0 16V FSI 150 HP | 150 HP | 165 HP | +15 HP %10 | 200 → 215 Nm | +15 Nm |
| 2.0 TDI 140 HP | 140 HP | 175 HP | +35 HP %25 | 320 → 395 Nm | +75 Nm |
| 2.0 TDI 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TDI 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 350 → 400 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 240 HP | +40 HP %20 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
Volkswagen Jetta 2011 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI 105 HP | 105 HP | 135 HP | +30 HP %29 | 175 → 215 Nm | +40 Nm |
| 1.4 TSI 122 HP | 122 HP | 145 HP | +23 HP %19 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.4 TSI 160 HP | 160 HP | 200 HP | +40 HP %25 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.8 TSI 170 HP | 170 HP | 220 HP | +50 HP %29 | 320 → 380 Nm | +60 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 HP | 140 HP | 180 HP | +40 HP %29 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TDI CR 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 240 HP | +40 HP %20 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.