Volkswagen chip tuning
Volkswagen Crafter Chip Tuning Değerleri
Volkswagen Crafter için 2 farklı kasa ve 7 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2011 -> kasada 2.0 TDI CR 109 HP motorda: 109 HP'den 180 HP'ye (+71 HP), tork 300 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.
Volkswagen Crafter 2002 - 2011
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.5 TDI 109 HP | 109 HP | 140 HP | +31 HP %28 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
| 2.5 TDI 136 HP | 136 HP | 166 HP | +30 HP %22 | 300 → 380 Nm | +80 Nm |
| 2.5 TDI 163 HP | 163 HP | 193 HP | +30 HP %18 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
| 2.5 TDI 88 HP | 88 HP | 115 HP | +27 HP %31 | 220 → 290 Nm | +70 Nm |
Volkswagen Crafter 2011 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 109 HP | 109 HP | 180 HP | +71 HP %65 | 300 → 400 Nm | +100 Nm |
| 2.0 TDI CR 136 HP | 136 HP | 180 HP | +44 HP %32 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.0 TDI CR 164 HP | 164 HP | 200 HP | +36 HP %22 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.