Volkswagen chip tuning
Volkswagen Sharan Chip Tuning Değerleri
Volkswagen Sharan için 3 farklı kasa ve 19 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2016 -> kasada 2.0 TSI 220 HP motorda: 220 HP'den 300 HP'ye (+80 HP), tork 350 Nm'den 450 Nm'ye çıkıyor.
Volkswagen Sharan 2000 - 2010
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.8 T 20v 150 HP | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 210 → 310 Nm | +100 Nm |
| 1.9 TDI 110 HP | 110 HP | 140 HP | +30 HP %27 | 235 → 295 Nm | +60 Nm |
| 1.9 TDI 115 HP | 115 HP | 140 HP | +25 HP %22 | 310 → 380 Nm | +70 Nm |
| 1.9 TDI 130 HP | 130 HP | 160 HP | +30 HP %23 | 310 → 385 Nm | +75 Nm |
| 1.9 TDI 90 HP | 90 HP | 120 HP | +30 HP %33 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 2.0 TDI 140 HP | 140 HP | 170 HP | +30 HP %21 | 310 → 390 Nm | +80 Nm |
| 2.8 V6 204 Hp | 204 HP | 220 HP | +16 HP %8 | 265 → 285 Nm | +20 Nm |
Volkswagen Sharan 2010 - 2015
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 150 HP (CAVA) | 150 HP | 200 HP | +50 HP %33 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 1.4 TSI 150 HP (CTHE) | 150 HP | 200 HP | +50 HP %33 | 240 → 300 Nm | +60 Nm |
| 2.0 TDI CR 136 HP | 136 HP | 180 HP | +44 HP %32 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 HP | 140 HP | 180 HP | +40 HP %29 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TDI CR 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 350 → 400 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TDI 177 HP | 177 HP | 215 HP | +38 HP %21 | 380 → 430 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 250 HP | +50 HP %25 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
Volkswagen Sharan 2016 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 150 HP | 150 HP | 170 HP | +20 HP %13 | 250 → 300 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TDI CR 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 340 → 410 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TDI CR 185 HP | 185 HP | 215 HP | +30 HP %16 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 250 HP | +50 HP %25 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TSI 220 HP | 220 HP | 300 HP | +80 HP %36 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.