Audi chip tuning
Audi R8 Chip Tuning Değerleri
Audi R8 için 3 farklı kasa ve 11 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2015 - 2019 kasada 5.2 V10 540 HP motorda: 540 HP'den 630 HP'ye (+90 HP), tork 530 Nm'den 580 Nm'ye çıkıyor.
Audi R8 2007 - 2015
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 4.2 V8 420 Hp | 420 HP | 440 HP | +20 HP %5 | 430 → 455 Nm | +25 Nm |
| 4.2 V8 430 HP | 430 HP | 450 HP | +20 HP %5 | 430 → 455 Nm | +25 Nm |
| 5.2 V10 525 HP | 525 HP | 585 HP | +60 HP %11 | 530 → 580 Nm | +50 Nm |
| 5.2 V10+ 550 HP | 550 HP | 585 HP | +35 HP %6 | 530 → 580 Nm | +50 Nm |
| 5.2 V10 LMX 570 HP | 570 HP | 590 HP | +20 HP %4 | 540 → 580 Nm | +40 Nm |
| GT 560 HP | 560 HP | 585 HP | +25 HP %4 | 540 → 580 Nm | +40 Nm |
Audi R8 2015 - 2019
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 5.2 V10 540 HP | 540 HP | 630 HP | +90 HP %17 | 530 → 580 Nm | +50 Nm |
| 5.2 V10 Plus 610 HP | 610 HP | 630 HP | +20 HP %3 | 560 → 580 Nm | +20 Nm |
Audi R8 2019 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 5.2 V10 RWD 540 HP | 540 HP | 630 HP | +90 HP %17 | 540 → 580 Nm | +40 Nm |
| 5.2 V10 570 HP | 570 HP | 630 HP | +60 HP %11 | 560 → 580 Nm | +20 Nm |
| 5.2 V10 Performance 620 HP | 620 HP | 640 HP | +20 HP %3 | 580 → 600 Nm | +20 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.