Audi chip tuning
Audi A7 Chip Tuning Değerleri
Audi A7 için 3 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2014 -> 2018 (4G) kasada 3.0 TDI Quattro 190 HP motorda: 190 HP'den 320 HP'ye (+130 HP), tork 400 Nm'den 680 Nm'ye çıkıyor.
Audi A7 2010 - 2014 (4G)
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.0 TDI 245 HP | 245 HP | 290 HP | +45 HP %18 | 500 → 600 Nm | +100 Nm |
| 3.0 TDI Bi-Turbo | 313 HP | 350 HP | +37 HP %12 | 650 → 720 Nm | +70 Nm |
| 3.0 TDI FWD 204 HP | 204 HP | 270 HP | +66 HP %32 | 400 → 600 Nm | +200 Nm |
| 3.0 TDI Quattro 204 HP | 204 HP | 290 HP | +86 HP %42 | 400 → 600 Nm | +200 Nm |
| 3.0 TFSI 300 HP | 300 HP | 400 HP | +100 HP %33 | 440 → 510 Nm | +70 Nm |
| 4.0 TFSI 420 HP | 420 HP | 520 HP | +100 HP %24 | 550 → 670 Nm | +120 Nm |
Audi A7 2014 -> 2018 (4G)
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.8 TFSI 190 HP | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TFSI 252 HP | 252 HP | 300 HP | +48 HP %19 | 370 → 440 Nm | +70 Nm |
| 3.0 TDI BiTurbo 320 HP | 320 HP | 360 HP | +40 HP %13 | 650 → 720 Nm | +70 Nm |
| 3.0 TDI Quattro 226 HP | 326 HP | 360 HP | +34 HP %10 | 650 → 720 Nm | +70 Nm |
| 3.0 TDI FWD 190 HP | 190 HP | 270 HP | +80 HP %42 | 400 → 520 Nm | +120 Nm |
| 3.0 TDI Quattro 190 HP | 190 HP | 320 HP | +130 HP %68 | 400 → 680 Nm | +280 Nm |
| 3.0 TDI Quattro 218 HP | 218 HP | 320 HP | +102 HP %47 | 500 → 680 Nm | +180 Nm |
| 3.0 TDI Quattro 272 HP | 272 HP | 320 HP | +48 HP %18 | 580 → 680 Nm | +100 Nm |
| 3.0 TFSI 333 HP | 333 HP | 400 HP | +67 HP %20 | 440 → 520 Nm | +80 Nm |
Audi A7 2018 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 40 TDI 204 HP | 204 HP | 235 HP | +31 HP %15 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 45 TDI 231 HP | 231 HP | 280 HP | +49 HP %21 | 500 → 600 Nm | +100 Nm |
| 45 TFSI 245 HP | 245 HP | 295 HP | +50 HP %20 | 370 → 440 Nm | +70 Nm |
| 50 TDI 286 HP | 286 HP | 340 HP | +54 HP %19 | 600 → 710 Nm | +110 Nm |
| 55 TFSI 340 HP | 340 HP | 410 HP | +70 HP %21 | 500 → 600 Nm | +100 Nm |
| 55 TFSI-e 367 HP | 367 HP | 400 HP | +33 HP %9 | 500 → 550 Nm | +50 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.