Audi chip tuning
Audi Q3 Chip Tuning Değerleri
Audi Q3 için 3 farklı kasa ve 27 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç F3 2018 -> kasada 40 TFSI (2.0T) 190 HP motorda: 190 HP'den 280 HP'ye (+90 HP), tork 320 Nm'den 420 Nm'ye çıkıyor.
Audi Q3 U8 Mk1 09/2011 - 2014
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 163 HP | 163 HP | 210 HP | +47 HP %29 | 380 → 430 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TDI CR 177 HP | 177 HP | 210 HP | +33 HP %19 | 380 → 430 Nm | +50 Nm |
| 1.4 TFSI 150 HP | 150 HP | 170 HP | +20 HP %13 | 250 → 330 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TFSI 170 HP | 170 HP | 250 HP | +80 HP %47 | 280 → 360 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TFSI 211 HP | 211 HP | 250 HP | +39 HP %18 | 300 → 360 Nm | +60 Nm |
| RSQ3 - 2.5 TFSI 310 HP | 310 HP | 370 HP | +60 HP %19 | 420 → 550 Nm | +130 Nm |
| 2.0 TDI CR 136 HP | 136 HP | 160 HP | +24 HP %18 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 HP | 140 HP | 170 HP | +30 HP %21 | 320 → 410 Nm | +90 Nm |
Audi Q3 U8 Mk2 2015 - 2018
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| RSQ3 - 2.5 TFSI 310 HP | 310 HP | 370 HP | +60 HP %19 | 420 → 550 Nm | +130 Nm |
| RSQ3 - 2.5 TFSI 340 HP | 340 HP | 400 HP | +60 HP %18 | 450 → 600 Nm | +150 Nm |
| RSQ3 Performance - 2.5 TFSI 367 HP | 367 HP | 410 HP | +43 HP %12 | 465 → 600 Nm | +135 Nm |
| 1.4 TFSI 125 HP | 125 HP | 170 HP | +45 HP %36 | 220 → 300 Nm | +80 Nm |
| 1.4 TFSI 150 HP | 150 HP | 170 HP | +20 HP %13 | 250 → 330 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TFSI 180 HP | 180 HP | 260 HP | +80 HP %44 | 320 → 440 Nm | +120 Nm |
| 2.0 TFSI 220 HP | 220 HP | 260 HP | +40 HP %18 | 350 → 440 Nm | +90 Nm |
| 2.0 TDI CR 120 HP | 120 HP | 160 HP | +40 HP %33 | 290 → 410 Nm | +120 Nm |
| 2.0 TDI CR 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 340 → 410 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TDI CR 184 HP | 184 HP | 220 HP | +36 HP %20 | 380 → 450 Nm | +70 Nm |
Audi Q3 F3 2018 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 35 TDI (2.0D) 150 HP | 150 HP | 195 HP | +45 HP %30 | 340 → 430 Nm | +90 Nm |
| 40 TDI (2.0D) 190 HP | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 40 TDI (2.0D) 200 HP | 200 HP | 240 HP | +40 HP %20 | 400 → 460 Nm | +60 Nm |
| 35 TFSI (1.4T COD) 150 HP | 150 HP | 170 HP | +20 HP %13 | 250 → 330 Nm | +80 Nm |
| 35 TFSI - (1.5T) 150 HP | 150 HP | 175 HP | +25 HP %17 | 250 → 300 Nm | +50 Nm |
| 40 TFSI (2.0T) 190 HP | 190 HP | 280 HP | +90 HP %47 | 320 → 420 Nm | +100 Nm |
| 45 TFSI (2.0T) 230 HP | 230 HP | 280 HP | +50 HP %22 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 45 TFSI (2.0T) 245 HP | 245 HP | 330 HP | +85 HP %35 | 370 → 450 Nm | +80 Nm |
| RS TFSI (2.5T GPF) 400 HP | 400 HP | 440 HP | +40 HP %10 | 480 → 550 Nm | +70 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.