Toyota chip tuning
Toyota Verso Chip Tuning Değerleri
Toyota Verso için 3 farklı kasa ve 7 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2007 - 2009 kasada 2.2 D4D 136 HP motorda: 136 HP'den 190 HP'ye (+54 HP), tork 310 Nm'den 440 Nm'ye çıkıyor.
Toyota Verso 2007 - 2009
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.2 D4D 136 HP | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 310 → 440 Nm | +130 Nm |
| 2.2 D4D 177 HP | 177 HP | 190 HP | +13 HP %7 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
Toyota Verso 2009 - 2013
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 D4D 126 HP | 126 HP | 150 HP | +24 HP %19 | 310 → 360 Nm | +50 Nm |
| 2.0 D4D 136 HP | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 340 → 440 Nm | +100 Nm |
| 2.2 D4D 150 HP | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 340 → 440 Nm | +100 Nm |
Toyota Verso 2014 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 D4D 112 HP | 112 HP | 150 HP | +38 HP %34 | 270 → 320 Nm | +50 Nm |
| 2.0 D4D 126 HP | 126 HP | 150 HP | +24 HP %19 | 310 → 360 Nm | +50 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.