Toyota chip tuning
Toyota Rav4 Chip Tuning Değerleri
Toyota Rav4 için 2 farklı kasa ve 6 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2005 - 2013 kasada 2.2 D4D 136 HP motorda: 136 HP'den 190 HP'ye (+54 HP), tork 310 Nm'den 440 Nm'ye çıkıyor.
Toyota Rav4 2005 - 2013
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.2 D4D 136 HP | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 310 → 440 Nm | +130 Nm |
| 2.2 D4D 150 HP | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 340 → 440 Nm | +100 Nm |
| 2.2 D-Cat 177 HP | 177 HP | 190 HP | +13 HP %7 | 400 → 440 Nm | +40 Nm |
| 2.4 VVT-i 167 HP | 167 HP | 177 HP | +10 HP %6 | 224 → 239 Nm | +15 Nm |
Toyota Rav4 2013 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 D4D 124 HP | 124 HP | 150 HP | +26 HP %21 | 310 → 360 Nm | +50 Nm |
| 2.0 D4D 150 HP | 150 HP | 190 HP | +40 HP %27 | 340 → 440 Nm | +100 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.