Mercedes-Benz chip tuning
Mercedes-Benz Vito Chip Tuning Değerleri
Mercedes-Benz Vito için 3 farklı kasa ve 19 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2010 - 2014 kasada 110 CDI 95 HP motorda: 95 HP'den 190 HP'ye (+95 HP), tork 250 Nm'den 420 Nm'ye çıkıyor.
Mercedes-Benz Vito 2000 - 1010
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 108 CDI 82 HP | 82 HP | 145 HP | +63 HP %77 | 200 → 310 Nm | +110 Nm |
| 109 CDI 88 HP | 88 HP | 145 HP | +57 HP %65 | 220 → 330 Nm | +110 Nm |
| 109 CDI 95 HP | 95 HP | 180 HP | +85 HP %89 | 250 → 400 Nm | +150 Nm |
| 110 CDI 102 HP | 102 HP | 180 HP | +78 HP %76 | 250 → 400 Nm | +150 Nm |
| 111 CDI 109 HP | 109 HP | 180 HP | +71 HP %65 | 270 → 400 Nm | +130 Nm |
| 111 CDI 116 HP | 116 HP | 180 HP | +64 HP %55 | 270 → 400 Nm | +130 Nm |
| 112 CDI 122 HP | 122 HP | 180 HP | +58 HP %48 | 300 → 400 Nm | +100 Nm |
| 115 CDI 150 HP | 150 HP | 180 HP | +30 HP %20 | 330 → 400 Nm | +70 Nm |
| 120 CDI V6 204 HP | 204 HP | 235 HP | +31 HP %15 | 440 → 540 Nm | +100 Nm |
Mercedes-Benz Vito 2010 - 2014
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 110 CDI 95 HP | 95 HP | 190 HP | +95 HP %100 | 250 → 420 Nm | +170 Nm |
| 111 CDI 116 HP | 116 HP | 190 HP | +74 HP %64 | 290 → 420 Nm | +130 Nm |
| 113 CDI 136 HP | 136 HP | 190 HP | +54 HP %40 | 310 → 420 Nm | +110 Nm |
| 116 HP 163 HP | 163 HP | 190 HP | +27 HP %17 | 360 → 420 Nm | +60 Nm |
| 112 CDI V6 224 HP | 224 HP | 260 HP | +36 HP %16 | 440 → 580 Nm | +140 Nm |
Mercedes-Benz Vito 2015 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 109 CDI 88 HP 1600cc | 88 HP | 140 HP | +52 HP %59 | 230 → 340 Nm | +110 Nm |
| 111 CDI 114 HP 1600cc | 114 HP | 140 HP | +26 HP %23 | 270 → 340 Nm | +70 Nm |
| 114 CDI 136 HP 2100cc | 136 HP | 215 HP | +79 HP %58 | 330 → 460 Nm | +130 Nm |
| 116 CDI 163 HP 2100cc | 163 HP | 215 HP | +52 HP %32 | 380 → 460 Nm | +80 Nm |
| 119 Bluetec 190 HP 2100cc | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 440 → 500 Nm | +60 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.