Mercedes-Benz chip tuning
Mercedes-Benz G-Class Chip Tuning Değerleri
Mercedes-Benz G-Class için 1 farklı kasa ve 8 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 320 CDI 211 HP motorda: 211 HP'den 275 HP'ye (+64 HP), tork 540 Nm'den 620 Nm'ye çıkıyor.
Mercedes-Benz G-Class Tüm yıllar
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| G270 CDI 156 | 156 HP | 186 HP | +30 HP %19 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
| 320 CDI 211 HP | 211 HP | 275 HP | +64 HP %30 | 540 → 620 Nm | +80 Nm |
| G300 TD 177 HP | 177 HP | 205 HP | +28 HP %16 | 330 → 372 Nm | +42 Nm |
| G400 CDI 250 HP | 250 HP | 285 HP | +35 HP %14 | 560 → 620 Nm | +60 Nm |
| G500 296 HP | 296 HP | 316 HP | +20 HP %7 | 456 → 486 Nm | +30 Nm |
| 320 CDI 224 HP | 224 HP | 275 HP | +51 HP %23 | 540 → 620 Nm | +80 Nm |
| 55 AMG 476 HP | 476 HP | 530 HP | +54 HP %11 | 700 → 820 Nm | +120 Nm |
| 55 AMG 500 HP | 500 HP | 530 HP | +30 HP %6 | 700 → 820 Nm | +120 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.