Dacia chip tuning
Dacia Logan Chip Tuning Değerleri
Dacia Logan için 3 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2004 - 2012 kasada 1.5 DCI 70 HP motorda: 70 HP'den 95 HP'ye (+25 HP), tork 160 Nm'den 210 Nm'ye çıkıyor.
Dacia Logan 2004 - 2012
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 DCI 70 HP | 70 HP | 95 HP | +25 HP %36 | 160 → 210 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 75 HP | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 180 → 230 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 85 HP | 85 HP | 110 HP | +25 HP %29 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 90 HP | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.2i 16v 75 HP | 75 HP | 87 HP | +12 HP %16 | 110 → 135 Nm | +25 Nm |
| 1.6i 105 HP | 105 HP | 120 HP | +15 HP %14 | 150 → 170 Nm | +20 Nm |
| 1.4i 75hp | 75 HP | 87 HP | +12 HP %16 | 110 → 125 Nm | +15 Nm |
| 1.6i 87 HP | 87 HP | 100 HP | +13 HP %15 | 130 → 150 Nm | +20 Nm |
Dacia Logan 2013 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.9 TCE 90 HP | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 130 → 180 Nm | +50 Nm |
| 1.2 16v 75hp | 75 HP | 85 HP | +10 HP %13 | 110 → 125 Nm | +15 Nm |
| 1.5 DCI 90 HP | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 75 HP | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 180 → 230 Nm | +50 Nm |
Dacia Logan 2016 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 DCi 90hp | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 220 → 270 Nm | +50 Nm |
| 1.5 BlueDCI 95hp | 95 HP | 120 HP | +25 HP %26 | 220 → 280 Nm | +60 Nm |
| 1.0 Eco-G 100hp | 100 HP | 115 HP | +15 HP %15 | 170 → 190 Nm | +20 Nm |
| 1.0 SCE 65hp | 65 HP | 75 HP | +10 HP %15 | 95 → 110 Nm | +15 Nm |
| 0.9 TCE 90hp | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 130 → 180 Nm | +50 Nm |
| 1.0 TCE 90hp | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 160 → 210 Nm | +50 Nm |
| 1.0 TCE 100hp | 100 HP | 125 HP | +25 HP %25 | 160 → 210 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCi 75hp | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.5 BlueDCI 75hp | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.