Dacia chip tuning
Dacia Dokker Chip Tuning Değerleri
Dacia Dokker için 2 farklı kasa ve 9 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2017 -> kasada 1.5 BlueDCI 75hp motorda: 75 HP'den 110 HP'ye (+35 HP), tork 200 Nm'den 260 Nm'ye çıkıyor.
Dacia Dokker 2013 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TCE 115 HP | 115 HP | 140 HP | +25 HP %22 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 90 HP | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 220 → 270 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 75hp | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.6 MPI 85hp | 85 HP | 95 HP | +10 HP %12 | 135 → 150 Nm | +15 Nm |
Dacia Dokker 2017 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TCE (Euro 6) 115hp | 115 HP | 140 HP | +25 HP %22 | 190 → 240 Nm | +50 Nm |
| 1.5 DCI 75hp | 75 HP | 100 HP | +25 HP %33 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.5 BlueDCI 75hp | 75 HP | 110 HP | +35 HP %47 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.5 DCI 90hp | 90 HP | 115 HP | +25 HP %28 | 220 → 270 Nm | +50 Nm |
| 1.5 BlueDCI 95hp | 95 HP | 130 HP | +35 HP %37 | 220 → 300 Nm | +80 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.