Citroen chip tuning
Citroen Xsara Picasso Chip Tuning Değerleri
Citroen Xsara Picasso için 1 farklı kasa ve 9 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2.0 HDI 90 HP motorda: 90 HP'den 120 HP'ye (+30 HP), tork 200 Nm'den 260 Nm'ye çıkıyor.
Citroen Xsara Picasso Tüm yıllar
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 Hdi 68 HP | 68 HP | 95 HP | +27 HP %40 | 160 → 210 Nm | +50 Nm |
| 1.6 HDI 92HP | 92 HP | 115 HP | +23 HP %25 | 210 → 260 Nm | +50 Nm |
| 1.6 HDI 110 HP | 110 HP | 135 HP | +25 HP %23 | 240 → 290 Nm | +50 Nm |
| 2.0 HDI 90 HP | 90 HP | 120 HP | +30 HP %33 | 200 → 260 Nm | +60 Nm |
| 1.6I 110HP | 110 HP | 125 HP | +15 HP %14 | 150 → 165 Nm | +15 Nm |
| 2.0I 137HP | 137 HP | 150 HP | +13 HP %9 | 190 → 210 Nm | +20 Nm |
| 2.0I 167HP | 167 HP | 180 HP | +13 HP %8 | 190 → 210 Nm | +20 Nm |
| 2.0 HDI 110 HP | 110 HP | 140 HP | +30 HP %27 | 250 → 300 Nm | +50 Nm |
| 1.4I 75HP | 75 HP | 85 HP | +10 HP %13 | 120 → 135 Nm | +15 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.