Citroen chip tuning
Citroen C4 Cactus Chip Tuning Değerleri
Citroen C4 Cactus için 2 farklı kasa ve 7 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2014 - 2017 kasada 1.2T PureTech 110hp motorda: 110 HP'den 145 HP'ye (+35 HP), tork 205 Nm'den 270 Nm'ye çıkıyor.
Citroen C4 Cactus 2014 - 2017
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2T PureTech 110hp | 110 HP | 145 HP | +35 HP %32 | 205 → 270 Nm | +65 Nm |
| 1.6 BlueHDi 100hp | 100 HP | 130 HP | +30 HP %30 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 1.6 e-HDI 92hp | 92 HP | 115 HP | +23 HP %25 | 230 → 280 Nm | +50 Nm |
Citroen C4 Cactus 2017 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 Puretech 110hp | 110 HP | 145 HP | +35 HP %32 | 205 → 270 Nm | +65 Nm |
| 1.2 Puretech 130hp | 130 HP | 150 HP | +20 HP %15 | 230 → 270 Nm | +40 Nm |
| 1.5 BlueHDi 100hp | 100 HP | 130 HP | +30 HP %30 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 1.5 BlueHDI 120hp | 120 HP | 140 HP | +20 HP %17 | 300 → 340 Nm | +40 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.