Citroen chip tuning
Citroen Jumper Chip Tuning Değerleri
Citroen Jumper için 4 farklı kasa ve 19 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2012 - 2014 kasada 2.2 HDI 110 HP motorda: 110 HP'den 200 HP'ye (+90 HP), tork 250 Nm'den 400 Nm'ye çıkıyor.
Citroen Jumper 2006 - 2012
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 HDI 90 HP | 90 HP | 120 HP | +30 HP %33 | 205 → 275 Nm | +70 Nm |
| 2.2HDI 100 HP | 100 HP | 125 HP | +25 HP %25 | 240 → 290 Nm | +50 Nm |
| 2.2 HDI 120 HP | 120 HP | 145 HP | +25 HP %21 | 320 → 390 Nm | +70 Nm |
| 2.8 HDI 128 HP | 128 HP | 160 HP | +32 HP %25 | 300 → 380 Nm | +80 Nm |
| 3.0 HDI 157 HP | 157 HP | 190 HP | +33 HP %21 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
Citroen Jumper 2012 - 2014
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.2 HDI 110 HP | 110 HP | 200 HP | +90 HP %82 | 250 → 400 Nm | +150 Nm |
| 2.2 HDI 130 HP | 130 HP | 200 HP | +70 HP %54 | 320 → 400 Nm | +80 Nm |
| 2.2 HDI 150 HP | 150 HP | 200 HP | +50 HP %33 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 3.0 HDI 180 HP | 180 HP | 210 HP | +30 HP %17 | 400 → 480 Nm | +80 Nm |
Citroen Jumper 2014 - 2019
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.2 HDI 110 HP | 110 HP | 200 HP | +90 HP %82 | 250 → 400 Nm | +150 Nm |
| 2.2 HDI 130 HP | 130 HP | 200 HP | +70 HP %54 | 320 → 420 Nm | +100 Nm |
| 2.2 HDI 150 HP | 150 HP | 200 HP | +50 HP %33 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 3.0 HDI 180 HP | 180 HP | 210 HP | +30 HP %17 | 400 → 480 Nm | +80 Nm |
| 2.0 BlueHDI 110hp | 110 HP | 200 HP | +90 HP %82 | 300 → 450 Nm | +150 Nm |
| 2.0 BlueHDI 130hp | 130 HP | 200 HP | +70 HP %54 | 340 → 450 Nm | +110 Nm |
| 2.0 BlueHDI 160hp | 160 HP | 200 HP | +40 HP %25 | 350 → 450 Nm | +100 Nm |
Citroen Jumper 2019 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.2 BlueHDi 120hp | 120 HP | 195 HP | +75 HP %63 | 310 → 430 Nm | +120 Nm |
| 2.2 BlueHDI 140hp | 140 HP | 195 HP | +55 HP %39 | 340 → 430 Nm | +90 Nm |
| 2.2 BlueHDI 165hp | 165 HP | 195 HP | +30 HP %18 | 370 → 430 Nm | +60 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.