Chevrolet chip tuning
Chevrolet Cruze Chip Tuning Değerleri
Chevrolet Cruze için 1 farklı kasa ve 11 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 1.7 D 110 HP motorda: 110 HP'den 150 HP'ye (+40 HP), tork 280 Nm'den 350 Nm'ye çıkıyor.
Chevrolet Cruze Tüm yıllar
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 Turbo 140 HP | 140 HP | 170 HP | +30 HP %21 | 200 → 250 Nm | +50 Nm |
| 1.6 Turbo 180 HP | 180 HP | 210 HP | +30 HP %17 | 235 → 300 Nm | +65 Nm |
| 1.7 D 110 HP | 110 HP | 150 HP | +40 HP %36 | 280 → 350 Nm | +70 Nm |
| 1.7 D 130 Hp | 130 HP | 165 HP | +35 HP %27 | 300 → 350 Nm | +50 Nm |
| 1.8 i 141 HP | 141 HP | 155 HP | +14 HP %10 | 176 → 190 Nm | +14 Nm |
| 1.6 113hp | 113 HP | 125 HP | +12 HP %11 | 185 → 205 Nm | +20 Nm |
| 1.6 114hp | 114 HP | 125 HP | +11 HP %10 | 150 → 170 Nm | +20 Nm |
| 1.6 124hp | 124 HP | 140 HP | +16 HP %13 | 155 → 175 Nm | +20 Nm |
| 2.0 VCDI 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 320 → 370 Nm | +50 Nm |
| 2.0 VCDI 163 HP | 163 HP | 195 HP | +32 HP %20 | 360 → 420 Nm | +60 Nm |
| 2.0 D 125 HP | 125 HP | 155 HP | +30 HP %24 | 300 → 360 Nm | +60 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.