Chevrolet chip tuning
Chevrolet Captiva Chip Tuning Değerleri
Chevrolet Captiva için 1 farklı kasa ve 9 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2.0 VCDI 150 HP motorda: 150 HP'den 185 HP'ye (+35 HP), tork 320 Nm'den 380 Nm'ye çıkıyor.
Chevrolet Captiva Tüm yıllar
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 VCDI 150 HP | 150 HP | 185 HP | +35 HP %23 | 320 → 380 Nm | +60 Nm |
| 2.0 VCDI 126 HP | 126 HP | 155 HP | +29 HP %23 | 295 → 355 Nm | +60 Nm |
| 2.0 VCDI 163 HP | 163 HP | 190 HP | +27 HP %17 | 350 → 420 Nm | +70 Nm |
| 2.2 VCDI 184 HP | 184 HP | 210 HP | +26 HP %14 | 400 → 460 Nm | +60 Nm |
| 2.4 LT 167 HP | 167 HP | 180 HP | +13 HP %8 | 230 → 250 Nm | +20 Nm |
| 2.4 i 136 HP | 136 HP | 150 HP | +14 HP %10 | 220 → 240 Nm | +20 Nm |
| 3.2 230hp | 230 HP | 250 HP | +20 HP %9 | 300 → 330 Nm | +30 Nm |
| 3.0 LTZ 258 HP | 258 HP | 270 HP | +12 HP %5 | 288 → 305 Nm | +17 Nm |
| 3.2 V6 230 HP | 230 HP | 250 HP | +20 HP %9 | 295 → 320 Nm | +25 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.