Seat chip tuning
Seat Exeo Chip Tuning Değerleri
Seat Exeo için 1 farklı kasa ve 10 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2009 -> kasada 1.8 TSI 120 HP motorda: 120 HP'den 210 HP'ye (+90 HP), tork 230 Nm'den 320 Nm'ye çıkıyor.
Seat Exeo 2009 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 TFSI 125 HP | 125 HP | 152 HP | +27 HP %22 | 200 → 270 Nm | +70 Nm |
| 1.8 TSI 120 HP | 120 HP | 210 HP | +90 HP %75 | 230 → 320 Nm | +90 Nm |
| 1.8 TSI 150 HP | 150 HP | 192 HP | +42 HP %28 | 220 → 320 Nm | +100 Nm |
| 1.8 TSI 160 HP | 160 HP | 210 HP | +50 HP %31 | 250 → 320 Nm | +70 Nm |
| 2.0 16V TSI 200 HP | 200 HP | 240 HP | +40 HP %20 | 350 → 400 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TDI 118 HP | 118 HP | 150 HP | +32 HP %27 | 290 → 360 Nm | +70 Nm |
| 2.0 TDI 143 HP | 143 HP | 175 HP | +32 HP %22 | 320 → 395 Nm | +75 Nm |
| 2.0 TDI 170 HP | 170 HP | 200 HP | +30 HP %18 | 350 → 400 Nm | +50 Nm |
| 2.0 TSI 200 HP | 200 HP | 250 HP | +50 HP %25 | 280 → 360 Nm | +80 Nm |
| 2.0 TSI 210 HP | 210 HP | 250 HP | +40 HP %19 | 320 → 390 Nm | +70 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.