Land Rover chip tuning
Land Rover Range Rover / Sport Chip Tuning Değerleri
Land Rover Range Rover / Sport için 3 farklı kasa ve 14 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2002 - 2012 kasada 3.0 TDV6 211 HP motorda: 211 HP'den 295 HP'ye (+84 HP), tork 600 Nm'den 680 Nm'ye çıkıyor.
Land Rover Range Rover / Sport 1994 - 2002
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.5 TD 136 HP | 136 HP | 165 HP | +29 HP %21 | 270 → 360 Nm | +90 Nm |
Land Rover Range Rover / Sport 2002 - 2012
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.7 TDV6 190 HP | 190 HP | 230 HP | +40 HP %21 | 440 → 505 Nm | +65 Nm |
| 3.0 TD6 177 HP | 177 HP | 205 HP | +28 HP %16 | 390 → 470 Nm | +80 Nm |
| 3.0 TDV6 211 HP | 211 HP | 295 HP | +84 HP %40 | 600 → 680 Nm | +80 Nm |
| 3.0 TDV8 272 HP | 272 HP | 300 HP | +28 HP %10 | 640 → 740 Nm | +100 Nm |
| 4.2 V8 Supercharged 396 HP | 396 HP | 450 HP | +54 HP %14 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 4.4 TDV8 313 HP | 313 HP | 380 HP | +67 HP %21 | 700 → 800 Nm | +100 Nm |
| 5.0 Supercharged 510 HP | 510 HP | 560 HP | +50 HP %10 | 625 → 700 Nm | +75 Nm |
Land Rover Range Rover / Sport 2012 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.0 SDV6 292 HP | 292 HP | 320 HP | +28 HP %10 | 600 → 660 Nm | +60 Nm |
| 3.0 TDV6 211 HP | 211 HP | 290 HP | +79 HP %37 | 450 → 570 Nm | +120 Nm |
| 3.0 TDV6 258 HP | 258 HP | 300 HP | +42 HP %16 | 600 → 650 Nm | +50 Nm |
| 4.4 SDV8 339 HP | 339 HP | 390 HP | +51 HP %15 | 700 → 820 Nm | +120 Nm |
| 4.4 TDV8 313 HP | 313 HP | 390 HP | +77 HP %25 | 700 → 820 Nm | +120 Nm |
| 5.0 Supercharged 510 HP | 510 HP | 560 HP | +50 HP %10 | 625 → 700 Nm | +75 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.