Jaguar chip tuning
Jaguar XF Chip Tuning Değerleri
Jaguar XF için 2 farklı kasa ve 21 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç >2015 kasada 3.0 TDV6 211 HP motorda: 211 HP'den 290 HP'ye (+79 HP), tork 450 Nm'den 570 Nm'ye çıkıyor.
Jaguar XF >2015
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 SC Turbo | 240 HP | 270 HP | +30 HP %13 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.2 D 163 HP | 163 HP | 200 HP | +37 HP %23 | 400 → 470 Nm | +70 Nm |
| 2.2 D 190 HP | 190 HP | 220 HP | +30 HP %16 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 2.2 D 200 HP | 200 HP | 220 HP | +20 HP %10 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 2.7 TDV6 207 HP | 207 HP | 240 HP | +33 HP %16 | 435 → 510 Nm | +75 Nm |
| 3.0 TDV6 211 HP | 211 HP | 290 HP | +79 HP %37 | 450 → 570 Nm | +120 Nm |
| 3.0 TDV6 240 HP | 240 HP | 290 HP | +50 HP %21 | 500 → 575 Nm | +75 Nm |
| 3.0 TDV6 275 HP | 275 HP | 315 HP | +40 HP %15 | 600 → 650 Nm | +50 Nm |
| 3.0 V6 SC Turbo 340 HP | 340 HP | 400 HP | +60 HP %18 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 4.2 Supercharged 416 HP | 416 HP | 470 HP | +54 HP %13 | 560 → 650 Nm | +90 Nm |
| 5.0 V8 385 HP | 385 HP | 405 HP | +20 HP %5 | 515 → 540 Nm | +25 Nm |
| 5.0 V8 Supercharged 510 HP | 510 HP | 560 HP | +50 HP %10 | 625 → 700 Nm | +75 Nm |
Jaguar XF 2015 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo 250 HP | 250 HP | 270 HP | +20 HP %8 | 365 → 440 Nm | +75 Nm |
| 2.0 Turbo 300 HP | 300 HP | 320 HP | +20 HP %7 | 400 → 450 Nm | +50 Nm |
| 3.0 V6 Supercharged 340hp | 340 HP | 400 HP | +60 HP %18 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 3.0 V6 Supercharged 380hp | 380 HP | 400 HP | +20 HP %5 | 450 → 500 Nm | +50 Nm |
| 2.0 Turbo 240 HP | 240 HP | 270 HP | +30 HP %13 | 340 → 400 Nm | +60 Nm |
| 2.0D 163 HP | 163 HP | 190 HP | +27 HP %17 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 2.0D 240 HP | 240 HP | 260 HP | +20 HP %8 | 500 → 550 Nm | +50 Nm |
| 2.0D 180 HP | 180 HP | 210 HP | +30 HP %17 | 430 → 490 Nm | +60 Nm |
| 3.0D 300 HP | 300 HP | 340 HP | +40 HP %13 | 700 → 780 Nm | +80 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.