Isuzu chip tuning
Isuzu D-Max Chip Tuning Değerleri
Isuzu D-Max için 4 farklı kasa ve 5 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2003 - 2012 kasada 2.5 TD 136hp motorda: 136 HP'den 175 HP'ye (+39 HP), tork 290 Nm'den 370 Nm'ye çıkıyor.
Isuzu D-Max 2003 - 2012
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.0 TD 163hp | 163 HP | 190 HP | +27 HP %17 | 360 → 420 Nm | +60 Nm |
| 2.5 TD 136hp | 136 HP | 175 HP | +39 HP %29 | 290 → 370 Nm | +80 Nm |
Isuzu D-Max 2012 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.5 TD 163hp | 163 HP | 200 HP | +37 HP %23 | 400 → 480 Nm | +80 Nm |
Isuzu D-Max 2016 - 2019
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.9 D 164hp | 164 HP | 200 HP | +36 HP %22 | 360 → 440 Nm | +80 Nm |
Isuzu D-Max 2020 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.9 D 164hp | 164 HP | 200 HP | +36 HP %22 | 360 → 440 Nm | +80 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.