Hyundai chip tuning
Hyundai i30 Chip Tuning Değerleri
Hyundai i30 için 4 farklı kasa ve 18 motor seçeneğinin yazılım değerleri aşağıda. En yüksek kazanç 2017 - 2020 kasada N 2.0T 250hp motorda: 250 HP'den 300 HP'ye (+50 HP), tork 350 Nm'den 440 Nm'ye çıkıyor.
Hyundai i30 2007 - 2010
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDI 115 HP | 115 HP | 145 HP | +30 HP %26 | 255 → 320 Nm | +65 Nm |
| 1.6 CRDI 90 HP | 90 HP | 130 HP | +40 HP %44 | 235 → 300 Nm | +65 Nm |
| 2.0 CRDI 136 HP | 136 HP | 170 HP | +34 HP %25 | 304 → 365 Nm | +61 Nm |
| 2.0 CRDI 140 HP | 140 HP | 170 HP | +30 HP %21 | 304 → 365 Nm | +61 Nm |
Hyundai i30 2010 - 2016
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.4 CRDI 90 HP | 90 HP | 110 HP | +20 HP %22 | 220 → 290 Nm | +70 Nm |
| 1.6 CRDI 110 HP | 110 HP | 140 HP | +30 HP %27 | 255 → 325 Nm | +70 Nm |
| 1.6 CRDI 115 HP | 115 HP | 140 HP | +25 HP %22 | 260 → 325 Nm | +65 Nm |
| 1.6 CRDI 128 HP | 128 HP | 160 HP | +32 HP %25 | 260 → 325 Nm | +65 Nm |
| 1.6 T-GDI 186 HP | 186 HP | 220 HP | +34 HP %18 | 265 → 325 Nm | +60 Nm |
Hyundai i30 2017 - 2020
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDI 136 HP | 136 HP | 160 HP | +24 HP %18 | 280 → 330 Nm | +50 Nm |
| 1.6 CRDI 110 HP | 110 HP | 145 HP | +35 HP %32 | 260 → 320 Nm | +60 Nm |
| 1.6 T-GDI 186 HP | 186 HP | 220 HP | +34 HP %18 | 265 → 325 Nm | +60 Nm |
| 1.0 T-GDI 120hp | 120 HP | 140 HP | +20 HP %17 | 170 → 230 Nm | +60 Nm |
| 1.4 T-GDI 140hp | 140 HP | 170 HP | +30 HP %21 | 240 → 290 Nm | +50 Nm |
| N 2.0T 250hp | 250 HP | 300 HP | +50 HP %20 | 350 → 440 Nm | +90 Nm |
| N 2.0T Performance 275hp | 275 HP | 300 HP | +25 HP %9 | 380 → 440 Nm | +60 Nm |
| 1.6 GDI 135hp | 135 HP | 150 HP | +15 HP %11 | 165 → 185 Nm | +20 Nm |
Hyundai i30 2020 ->
| Motor | Orijinal | Stage 1 | Kazanç | Tork | Tork kazancı |
|---|---|---|---|---|---|
| N 2.0T 280hp | 280 HP | 305 HP | +25 HP %9 | 390 → 450 Nm | +60 Nm |
Tablodaki değerler Stage 1 yazılım için tipik sonuçlardır. Aracın kilometresi, bakım geçmişi ve yakıt kalitesi sonucu etkiler. Yazılımdan önce ücretsiz ön kontrol yapıyoruz; mekanik bir sorun varsa önce onu söylüyoruz.